Najnowsze artykuły

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Pełne i zmysłowe usta to jeden z atrybutów kobiecości. Niestety większość kobiet nie jest nimi obdarzona w sposób naturalny, a przez lata usta...

Czytaj Więcej

3 korzyści z wyboru ginekologa, który jest również położnym

Jeśli jesteś kobietą, która planuje założyć rodzinę w pewnym momencie w przyszłości, ważne jest, aby podjąć mądre decyzje o tym, kim są teraz Twoi pracownicy służby zdrowia. Wszystkie kobiety powinny mieć dostęp do ginekologa, który może przeprowadzać regularne badania miednicy i udzielać specjalistycznych zaleceń dotyczących zdrowia reprodukcyjnego kobiety. Jednak wybór ginekologa, który może również wykonywać obowiązki położnika, jak na przykład lekarze pracujący w Women To Women, jest bardzo korzystny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o niektórych z tych korzyści.
Zwiększony komfort

Na Florydzie są tysiące lekarzy, a znalezienie właściwego może czasami sprawiać wrażenie gry losowej. Po znalezieniu lekarza służby zdrowia, z którym czuje się komfortowo, większość kobiet wolałaby zostać z tym profesjonalistą jak najdłużej. Jedną z zalet wyboru połączonego OB/GYN jest to, że nie będziesz musiała szukać położnika, jeśli i kiedy zdecydujesz się zajść w ciążę.

Kompleksowa opieka

Kolejną zaletą wyboru OB/GYN teraz, nawet jeśli nie jesteś obecnie w ciąży, jest to, że będą one w stanie zapewnić bardziej kompleksową opiekę dla Ciebie i Twojego potencjalnego dziecka w dół drogi. Ginekolog dobrze zapoznaje się z Twoją historią medyczną i potrzebami reprodukcyjnymi, a jeśli ta osoba może również pełnić funkcję Twojego położnika w czasie ciąży, to będzie miała już wiedzę na temat Twojej historii.

Skuteczność ubezpieczenia

Jest to raczej korzyść administracyjna, ale wybór połączonego OB/GYN oznacza, że już wiesz, że Twój lekarz jest akceptowany przez Twoje ubezpieczenie w przypadku ciąży.