Najnowsze artykuły

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Pełne i zmysłowe usta to jeden z atrybutów kobiecości. Niestety większość kobiet nie jest nimi obdarzona w sposób naturalny, a przez lata usta...

Czytaj Więcej

7 Rzeczy, które powinna robić każda kobieta w ciąży, przynajmniej raz

Pewnie, że możesz spakować się do szpitalnej torby i zażyć witaminy prenatalne, ale oto 7 innych rzeczy, które kobieta w ciąży powinna zrobić przynajmniej raz.

1. Nosić strój kąpielowy publicznie.
Punkty bonusowe za dwuczęściowy. Z dumą powiewaj flagą na brzuchu, bo wyrastasz tam na cholernego OSOBISTĘ. Więc co jeśli masz kilka dodatkowych wgłębień w tyłku i udach? W razie potrzeby przyjmij Grubą Amy jako swoje duchowe zwierzę.

2. Wysiadaj z biletu drogowego.
Zostałam zatrzymana dwa razy w ciągu ostatniego miesiąca (w 32 tygodniach i 34 tygodniach) i nie dostałam biletu, najprawdopodobniej dzięki karcie współczucia dla kobiet w ciąży. Niezwykłe uczucie ucieczki od biletu przy jednoczesnym wzroście prawdziwego człowieka musi być tym, czym jest kompleks Boga. Nie jestem zwolennikiem łamania prawa tylko po to, aby wyjść z kłopotów, ale jeśli to zrobisz, nie będę osądzać.

3. Patrz na kręgarza.
Ból rwy kulszowej, tunel nadgarstka, ciążowe zapalenie słonia. Regulacja kręgosłupa naprawia je wszystkie. Chyba, że wybierzesz jakąś tandetną robotę bez treningu, a oni spieprzą ci plecy na całe życie. Więc nie rób tego.

4. Gryzienie na masażu prenatalnym.
Na moją obecną ciążę lekarz zalecił mi regularne masaże, a ja spytałam ją czy mogę to zrobić na piśmie. Jeśli masz zawroty głowy z powodu pomysłu, że obce ręce są na twoim ciele, czy zapomniałaś, że za kilka tygodni będziesz miała nie mniej niż tuzin obcych rąk w górze, aby ocenić swój "postęp" lub "stopień wysięku" lub "zdolność do noszenia palców w szyjce macicy bez kopania lekarza w twarz"?

5. Kłócić się z obcymi.
Powiedzmy, że jesteś w kolejce do sklepu spożywczego, a kasjerka spogląda na wielką kulę wystającą z przodu i mówi: "Kiedy masz termin?" Zachowuj się, jakbyś był zaskoczony i powiedział: "Co? Oh...nie jestem w ciąży." Rozkoszuj się tym spojrzeniem na ich twarzy przez co najmniej sekundę, zanim wyciągniesz ich z nędzy i przypomnij sobie czasy, kiedy obcy nie mieli wolnej ręki, by komentować kształt twojego ciała. Jest też kobieta z Costco, która pyta, kiedy masz termin i odpowiada: "Myślisz, że ci się uda?". Masz moje pozwolenie na uderzenie jej w cycek.

6. Weź sobie trochę czasu.
Odejdź od swoich dzieci, partnera i współpracowników i po prostu bądź sam. Połącz się ponownie z ideą, że jesteś swoją własną odrębną osobą, poza tym małym obcym, który rośnie w tobie.

7. Zjedz całą kufel lodów w jednym miejscu.
Albo stojak z żeberkami do grillowania. Albo kadzi z surowym ciasteczkowym ciastem. Tylko dlatego, że możesz, i to jest dobre uczucie. Ale może nie rób tego w noc przed testem na glukozę.